تبلیغات X
للوکساید۵
سفارش بک لینک
نرم افزار حسابداری
بلیط ارمنستان
تور مالزی
آموزش ارز دیجیتال
لباس خواب
ابزار تادیومی
خرید بک لینک
پایه هنگ درام
شهنای
باغ ویلا در شهریار
صرافی ارز دیجیتال
خرید تتر
داکرومات
حفاظ شاخ گوزنی

وکیل حرفه ای تهران - وكيل خوب در تهران s

وکیل حرفه ای تهران - وكيل خوب در تهران

موضوعات
Category

محبوب ترین مطالب
Most visited Postss

ارشیو وبلاک
Archived blog

کدهای اختصاصی
Code

کدهای اختصاصی
Site Statistics

» بازديد امروز : 47
» بازديد ديروز : 0
» افراد آنلاين : 1
» بازديد ماه : 46
» بازديد سال : 46
» بازديد کل : 46
» اعضا :
» مطالب : 15

وكيل خوب در تهران


تاریخ انتشار پست : 1401/8/22 بازدید : 2


وكيل خوب در تهران

از گذشته هاي دور وكيل و افراد محترم جامعه بوده اند و سواد و درايت و دانش و ادب و زيبايي آنان براي عموم مردم مثال زدني بوده است. مردم براي بسياري از امور خود اعم از قرارداد يا مشورت و صلح و سازش به وكلا مراجعه مي كنند و اگر پرونده آنها به دادگاه برود وكيل را پناهگاه و پناهگاه خود مي دانند. در گذشته تعداد وكلا محدود بود. پيدا كردن وكلاي شناخته شده كار سختي نبود، اما امروزه كه جامعه گسترش يافته و شهرها بزرگ شده اند و تعداد وكلا زياد شده است، پيدا كردن يك وكيل عالي دشوارتر شده است. در مقاله زير مفهوم وكالت را كمي بررسي مي كنيم و سپس به ويژگي هاي يك وكيل خوب در تهران و معرفي يك وكيل خوب در تهران مي پردازيم.

معرفي وكيل خوب در تهران

وكيل به معناي نماينده و قائم مقام است. به همين دليل گاهي به يك نماينده مجلس وكيل مي گويند و يا كريمخان زند خود را وكيل الرعايا مي نامند. اما در اصطلاح حقوقي، وكالت قراردادي است كه به موجب آن شخصي به شخص ديگري اختيار انجام كاري را مي دهد كه بار حقوقي دارد. مثلاً شخصي به شخص ديگري وكالت مي دهد كه از طرف او قرارداد ببندد يا از طرف او رضايت دهد. چنين وكالتي يا مطلق است يا لازم الاجرا.

 

در حالت اول وكيل در كليه امور وكالت دارد و تا زماني كه قرارداد وكالت معتبر باشد مي تواند به وكالت موكل اقدام كند. اما وكالت لازم الاجرا با شرايطي همراه است و اذن وكيل منحصر به اموري است كه موكل به او اجازه داده است مثلاً موكل در اجاره ملك شخصي را وكيل خود قرار دهد، چنين وكيلي خير. ديگر مجاز به فروش خانه يا هر اقدام ديگري است. از طرف موكل خود اقدام كند.

وكيل كيست؟

وكيل كسي است كه از مراجع قانوني اجازه دارد در دادگاه ها به عنوان وكيل فعاليت كند و از حقوق قانوني موكل خود دفاع كند. طبق قاعده، چنين پروانه اي از سوي كانون وكلا صادر مي شود، اما بر اساس قوانين خاص، پروانه وكالت از سوي ساير موسسات نيز قابل صدور است. مهمترين اين نهادها كه در حال حاضر شكل قانوني دارند، مركز مستشاران قوه قضائيه است.

 

علاوه بر اين دو مؤسسه، ادارات دولتي، بانك ها و مؤسسات عمومي مي توانند افراد داراي مدرك حقوق را براي دفاع از سازمان متبوع خود در پرونده ها معرفي كنند. نيروهاي مسلح مي توانند هم براي دفاع از منافع سازماني و هم براي دفاع از نيروهاي خود كارشناس حقوقي خود را به دادگاه معرفي كنند. همچنين دفتري به نام «اداره پشتيباني حقوقي بسيج» وجود دارد كه مي تواند از حقوق جانبازان دفاع قانوني كند. آزادگان. رزمندگان داوطلب و سربازان فعال بايد يك وكيل معرفي كنند. وكلاي اين دفتر عمدتاً از سربازان ليسانس و فوق ليسانس نيروي مقاومت سپاه انتخاب مي شوند.

راه هاي يافتن وكيل خوب در تهران

هميشه در موقعيت انتخاب و تلاش براي تصميم گيري درست يكي از چالش هاي زندگي است. افراد در هنگام انتخاب وكيل وسواس دارند كه بهترين و مطمئن ترين انتخاب را در ميان تعداد زيادي از وكلا داشته باشند. در زير چند راه براي انتخاب وكيل مناسب آورده شده است:

 

مصاحبه:

ملاقات و گفتگو با وكيلي كه قصد انتخاب آن را داريد يكي از بهترين راه ها براي آشنايي با هر شخصي از جمله وكيل است. معمولا بسياري از وكلا يك جلسه مشاوره رايگان برگزار مي كنند. اين مشاوره رايگان يا غير رايگان فرصت خوبي براي آشنايي با وكيل (وكيل خوب در تهران) است. ابتدا بايد نكاتي را در نظر داشته باشيد تا متوجه شويد آيا وكيل مورد نظر براي كاري كه به او سپرده ايد مناسب است يا خير. بعضي از آنها ... هستند:

 

سوابق او در مورد شما چيست؟ او در چه موارد مشابهي دست داشته است؟

آيا او به سوالات شما دقيق و مؤدبانه پاسخ داده است؟

آيا با هزينه پيشنهادي وكيل مشكلي داريد؟

آيا دغدغه ذهني شما و مشكلات حقوقي پرونده را به خوبي درك كرده است؟

سوالات ديگر حقوقدانان و دانشجويان حقوق:

وكلا و وكلا معمولاً يكديگر را مي شناسند و از توانايي هاي يكديگر اطلاع دارند. اگر در بين اين افراد دوست قابل اعتمادي داريد، قطعا مي تواند راهنماي خوبي براي شما باشد.

 

به دفتر وكالت مراجعه كنيد:

البته اين درست نيست كه عقل انسان در چشم او باشد، اما دفتري مرتب با كادري عيني و حمايتي مي تواند بيانگر اعتبار وكيل باشد. البته تجمل بودن دفتر لزوماً به اين معنا نيست كه وكيل بهتري در آن مستقر باشد، بلكه به قول معروف رنگ دفتر از درون حكايت مي كند.

ضمن اينكه موقعيت جغرافيايي دفتر وكالت نيز در انتخاب وكيل در شهرهاي بزرگي مانند تهران موثر است، طبيعتا هيچكس از رفت و آمدهاي طولاني خوشش نمي آيد، بنابراين دفتري كه به محل كار يا زندگي او نزديكتر باشد براي او مناسبتر است.

 

جستجو در اينترنت و استفاده از خدمات آنلاين با وكيل خوب در تهران:

اين روزها بسياري از وكلا صفحاتي در دنياي اينترنت دارند. علاقه آنها از ظاهر و محتويات وب سايت يا صفحات مجازي وكلا تا حدودي مي توان تها و توانايي ها را فهميد. مي توان فهميد كه روي كدام موارد بيشتر تمركز مي كند و چقدر در كارش تبحر دارد و آن را جدي مي گيرد.

دسته :
برچست ها :
نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد :        
متن دیدگاه :

تمامی حقوق برای نویسنده محفوظ میباشد